Prośba o interpretację wyników na toksoplazmozę w 16. tygodniu ciąży

prosze o interpretacje wyników na toksoplazmoze igg 210 igm 0,925 ( wątpliwy) czy to oznacza, że jestem obecnie chora czy juz byłam. jestem w 16 tygodniu ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania może świadczyć o przebytej infekcji. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego ciążę.