Prośba o interpretację wyników testu PAPP-A

Witam! właśnie odebrałam wyniki testu pappa i bardzo proszę o interpretację wyników, wiek:24 lata pierwsza ciążawolne hcg 1,016 MoM pappa 1,086 MoM t21 r. podstawowe 1:1030, r. skorygowane 1:15786 t18 r. podst. 1:2625 r. skorygowane

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko wystąpienia schorzeń genetycznych jest statystycznie niewielkie. Wynik powinien zostać jednak oceniony przez specjalistę ginekologa podczas najbliższej wizyty.