Prośba o interpretację wyników w 31. tc

Proszę o interpretację wyników: Jestem w 31 i 3tc : pępownia trójnaczyniowa, UmA PI-0,94 RI-0,60, Żyła pępowinowa bez cech puksacji. MCA PI-1,55 RI-0,75 PSV-53 cm/s 1,24 MoM, LUA PI-0,92 RI-0,56 notch obecny, RUA PI-1,18 RI 0,64 notch obecny. Czy to są prawidłowe wyniki?

Piotr Pilarski

Sugeruję Pani wizytę u swojego ginekologa. Nie można ocenić czy ciąża rozwija sie prawidłowo jedynie na podstawie takich pomiarów.

Pozdrawiam.