Prośba o interpretację wyniku biocenozy pochwy w 18. tygodniu ciąży

Proszę o interpretacje wyniku biocenozy pochwy, jestem w ciąży 18 tydzień: Test aminowy - ujemny Nabłonki wielokątne - liczne wpw Leukocyty - śednio liczne wpw Ziarenkowce G+ - brak Pałeczki G- - brak Pałeczki G+/G- - brak Trichomonas vaginalis - brak Grzyby drożdzopodobne - obecne Blastrospory - śr. liczne w preparacie Lactobacillus spp. - liczne wpw Punkt w skali NUGENTA - 0 Serdecznie prosze o interpretacje

Aleksander Ropielewski

Rak knfekcji bakteryjnej. Należy przeprowadzić leczenie w kierunku infekcji grzybiczej.