Prośba o interpretację wyniku biopsji płuca

proszę o interpretacje wyniku biopsji płuca. Obraz ziarniakowego włókniejącego zapalenia z obecnością komórek olbrzymich wielojądrzastych, bez występowania martwicy. Widoczne ogniska włóknienia fibrolastycznego. Obszary z cechami rozedmy. Obraz morfologiczny kliniczny nie jest typowy- w diagnostyce różnicowej nalezy wziąśc pod uwagę jednostki chorobowe przebiegające z obecnością nierozsiewających ziarniaków. Jak, to leczyć? Dziękuję za odpowiedź

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik należy porównać z obrazem klinicznym. Sugeruję wizytę u lekarza zalecajacego badanie.

Pozdrawiam.