Prośba o interpretację wyniku EKG u 25-latki

Witam, Bardzo proszę o interpretację wyników EKG. Hr 58, RR 1028 ms, QRS 73ms, QT 412 ms, QTC 406 ms, P 90ms, PO 156ms, OŚ QRS -61, OŚ P 24, OŚ T 30. Na badaniu napisane jest: 113 bradykardia zatokowa, 413 lewogram patologiczny. Czy dzieje się coś złego? Dodam, że jestem po zatorze płucnym wysokiego ryzyka i zakrzepicy. Bardzo proszę o odpowiedź.

Piotr Pilarski

Akcja serca trochę zbyt wolna, lewogram patologiczny może świadczyć o przeroście lewej komory. Wynik należy interpretować w całości razem z badaniem przedmiotowy. Sugeruję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.