Prośba o interpretację wyniku Holter EKG

Proszę o interpretację wyniku Holtera EKG. 126807 Qrs'ów, średni rytm HR wyniósł 94.Max rytm HR 245.Min rytm HR 50.Ponadto wykryto 13 pojedyńczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych.22 tachykardii. 720 pobudzeń komorowych: 612 pojedyńczych przedwczesnych pobudzeń komorowych, 8 bigeminii, 6 trigeminii, 5 par.Pacjent zasygnalizował 0 sytuacji nietypowych ( tzw.event'ów ).

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczne jest aby udała się Pani do kardiologa. Mamy tu do czynienia z tachykardią.