Prośba o interpretację wyniku MR kolana

Witam. Bardzo proszę o interpretacje wyniku MR kolana:w widocznym zarysie trzonu i przynasadzie kości udowej widoczne rozlane zmiany o obniżonym sygnale w T1 i T2, podwyższonym sygnale w T2 FATSAT. Więzadło krzyżowe przednie o nieco podwyższonym sygnale-cechy uszkodzenia,bez przerwania ciągłości.Szczelina pęknięcia w rogu tylnym łąkotki przyśrodkowej,w obu łąkotkach ogniska hyperintensywne o zmianach zwyrodnieniowych.Cechy wysięku w torebce stawowej,szczególnie w zachyłkach okołorzepkowych.

Witam,
Wynik wskazuje na konieczność wykonania artroskopii tego stawu. Może być konieczne rekonstrukcja ACL w przypadku niestabilności stawu kolanowego (zwykle leczenie dwietapowe).