Prośba o interpretację wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa

Witam, mam 43 lata jestem mężczyzną, zrobiono u mnie rezonans magnetyczny kręgosłupa lędźwiowego z następującym opisem: W kręgosłupie L-S uwidoczniono: - obecność wyrównanej lordozy lędźwiowej. Zmiany zwyrodnieniowe krążków m-kręgowych na poziomach: L3-L4-L5-S1-dehydratacja. Przpuklina tylna, prawa szer. ok. 21mm jądra miażdżystego krążka L2-L3 uciskająca worek oponowy i korzeń w zachyłku i otworze m-kręgowym prawym. Reszta w dalszej części

A co jest w stanie neurologicznym, sam opis badania to mało, ale można powiedzieć iż można pochylić się ewent nad leczeniem operacyjnym - decyduje klinika