Prośba o interpretację wyniku RM kręgosłupa dla 46-latki

Proszę o interpretację wyniku Rezonans magnetyczny kręgosłupa: Spłycenie lordozy szyjnej. Poziom C2-C3, C3-C4, C4-C5 - krążki prawidłowej wysokości, bez cech przemieszczenia dokanałowego. Poziom C5-C6, C6-C7 - krążek międzykręgowy prawidłowej wysokości z obecnością szerokopodstawnej wypukliny tylnej ograniczającej zachyłek boczny lewy i przedni zarys worka oponowego. Wypuklina na tym poziomie dyskretnie przylega do brzusznej powierzchni rdzenia kręgowego.

Witam serdecznie. Konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem gdyż prawdopodobnie ( jeżeli nawet nie teraz to w przyszłości) konieczna będzie operacja usunięcia wspomnianych zmian. Są to nieprawidłowości o charakterze zwyrodnieniowym oraz przeciążeniowym.