Prośba o interpretację wyniku RTG klatki piersiowej u 2-latka

Wynik RTG klatki piersiowej 2 latka.Proszę o interpretacje.zarysy przepony ostre,kąty p-ż wolne,pola płucne bez zagęszczenie miąższowych,wnęki nieżytowe,sylwetka serca w normie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik nie sugeruje poważnych patologii. Jedynym problemem jest toczacy się prawdopodobnie stan zapalny okołooskrzelowy.