Prośba o interpretację wyniku USG piersi u 38-latki

Dzień dobry, bardzo proszę o interpretację wyniku usg piersi.Skóra niepogrubiona. przewody mlekowe nieposzerzone. Na godz. 12 różnokształtny obszar lito torbielowaty o wymiarach 30x10mm zlożony z części litej i drobnych torbieli od 3-5mm, rozbudowany na końcach i wklęśnięty w części środkowej, o cechach guzka dysplastycznego. Węzły pachowe niepowiększone.

Witam,
Na podstawie opisu ( niestety nie ma zdjęcia zmiany ) można podejrzewać, że zmiana jest podejrzana i powinna się pani udać do lekarza specjalisty, celem ustalenia terminu biopsji. Guzek dysplastyczny to zmiana łagodna, ale tego typu zmiany jak opisane w wyniku, należy różnicować również ze zmianami nowotworowymi w badaniu mikroskopowym ( czyli po biopsji ).