Prośba o interpretację wyniku w kierunku Helicobacter Pylori

Zrobiłem badania na bakterie Helicobacter pylori wynik wyszedł 145 NTV/ml. Co to ozacza?

Witam,
nie podał Pan jakiego rodzaju to badanie oraz żadnych norm i zakresu danego laboratorium.
Niemożliwa jest interpretacja wyniku na podstawie podanych przez Pana informacji

pozdrawiam