Prośba o lekarską interpretację badania USG jamy brzusznej 64-latka

Bardzo proszę o lekarską interpretację badania USG j. brzusznej mojego taty, lat 64. Wątroba powiększona o niejed. echogr. miąższu, widoczne obszary o podwyższonej echogeniczności, nierównomierne stłuszczenie. Płat prawy dł. ok. 21cm. Trzustka niepow. o jedn. echog. Poj. węzly chłonne w ok. trzustki do 18 mm (w więzadle wątrobowo-dwunastniczym). Śledziona znacznie powiększona o jednorodnym echogramie dł.19mm. Wolny płyn w jamie otrzewnej przy wątrobie, śledzionie i w miednicy małej do 20mm.

Witam. Nie znam historii medycznej Pani taty, ale według mnie wskazanym byłoby wykonanie bardziej dokładnego badania jakim jest tomografia komputerowa. Tak czy inaczej konieczna jest dalsza diagnostyka