Prośba o ocenę pacjentki w śpiączce

Pacjentka w śpiączce otwiera oczy rusza rękoma nogami reaguje tętnem na to co się do niej mówięcej, ale nadal oddycha przez respirator, jaka jest szansa że znacznie sama oddychać? Miała NZK prawdopodobnie przez zator płucny ale lekarze nie są do końca pewni przyczyny NZK , mąż pacjentki wysunął taką tezę. Co blokuje oddech jakieś uszkodzenie mózgu czy płuc?

Stan po NZK, ale dobrze, że wróciły funkcje ruchowe. Miejmy nadzieję, że wróci wydolny oddech własny, bo pewnie teraz wspierany respiratorem.
Proszę rozmawiać z Lekarzem Prowadzącym, który zna historię choroby i stan Pacjenta
Długa rehabilitacja, ale rokowania mogą być pomyślne!