Prośba o ocenę wyniku badania radiologicznego kręgosłupa szyjnego

Proszę o ocenę wyniku badania radiologicznego Kręgosłupa szyjnego i propozycji leczenia. Mam 64 lata . Wynik badania: Lewostronne wyboczenie kręgosłupa szyjnego. Zniesienie lordozy szyjnej. Trzony szyjne prawidłowej wysokości. Osterofity na przednich i tylnych krawędziach trzonów oraz w obrębie wyrostków haczykowatych. Zwężone nieco przestrzenie międzykręgowe na poziomach C3-C4 i C5-C6-C7. Drobne zwapnienia w więzadle podłużnym przenim na poziomach C5-C6-C7. Czy da sie jeszcze to leczyć bezoperacyjnie? Dodatkowo mrowienie szyjne i drętwienie prawej ręki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może wystarczającą będzie odpowiednia rehabilitacja.