Prośba o ocenę wyniku gastroskopii

Prosiłbym o ocenę wyniku gastroskopii Opis badania:Przelyk prawidłowy,wpust w badaniu bez zmian.Żołądek-wypełniony treścią żółciową:w zakresie blony sluzowej zmian nie stwierdzono.Odźwiernik zaczerwieniony obrzękniety,drozny.Pobrano wycinek do badania his-pat.opuszka i zcesc pozaopuszkowa dwunastnicy prawidlowa.Gastroskopia odwrócona-niewielka pzrepuklina rozworu przelykowego. Rozpoznanie: przepuklina rozworu przełykowego Żółciowe zapalenie śluzówki żołądka Nie mam jeszcze badan his-pat

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak w rozpoznaniu przepuklina rozworu przełykowego oraz zapalenie żółciowe błony śluzowej żołądka. Konieczne jest poznanie przyczyny zarzucania treści żółciowej do żołądka, sądzę, że konieczne będzie wykonanie TK. Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa.