Prośba o opinię na temat piperyny wspomagającej odchudzanie

witam czy wie pani coś na temat piperyny która jest suplementem diety i wspomaga odchudzanie oczywiście wiem ze do tego jest potrzebna dieta i ćwiczenia ale skusiłabym sie jeszcze na własnie takie tabletki . niestety nie wiem czy to co jest w internecie to prawda dlatego pisze czy takie tab wogóle istnieją i czy nie są szkodliwe dla naszego organizmu nie chciałabym brać czegoś co mogło by żle wpłynać na mój organizm. Może pani wie czy są jakieś tab np z dodatkiem tej piperyny.Dziękuje

Witam,

Rzeczywiście badania potwierdzają, że piperyna zawarta w czarnym pieprzu wspomaga odchudzanie. Istnieją na rynku suplementy w postaci tabletek - są całkowicie naturalne, a piperyna oprócz tego, że przyspiesza metabolizm i pomaga spalać zbędną tkankę tłuszczową, działa pozytywnie na układ odpornościowy i poprawia wydolność organizmu.

Pozdrawiam,

Agnieszka Michałkiewicz
Dietetyk

www.klinikazywienia.pl