Prośba o opinię na temat wyników badania krwi

Uprzejmie proszę o opinie wyników. Podaję wskaźniki, które nie wyszły zgodne z norma. Czy mam powody do niepokoju? monocyty % - 11,3 % (2 - 10); gran. kwasochłonne - 0,09 tys/µl (0,1 - 0,5); Potas - 5,23 mmol/l (3,5 - 5,1); Kreatynina - 0,94 mg/dl (0,5 - 0,9); Kwas moczowy - 5,8 mg/dl (2,4 - 5,7)

Witam serdecznie. Nieprawidłowości w większości dotyczą parametrów oceniających funkcję nerek. Przyczyną może być choćby niedostateczna podaż płynów. Warto jednak wykonać badania kontrolne po miesiącu intensywnego nawadniania organizmu.