Prośba o opinię na temat wyniku EEG

Witam. Zapis niskonapieciowy EEG ok.11 uV po bezsennej nocy zawiera przewage fal beta 20-25Hz wymieszanych z falami alfa 10-12Hz. Natym tle w odprowadzeniach przednich mozgu obustronnie wystepuja grupy fal wolnych theta 5-6Hz. W trakcie snu wolnofalowego wystapily fale ostre w prawostronnych odprowadzeniach przednich mozgu. RZ slabo zaznaczona,Hw i Fs nieznacznie aktywuja zapis. Prosze o opinie na temat tego wyniku. Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważne jest w tym wypadku powód wykonywania badania i opis objawów klinicznych. Zalecam konsultacje z lekarzem zlecającym badanie. Pozdrawiam