Prośba o opinię na temat wyniku Holtera

Witam, mam 28 lat, od 16 roku życia mam robione badania serca. Nie przyjmuje leków. Mam arytmie 2 stopnie ze znakiem zapytania. Nic nie odczuwałam, żadnych bóli w mostku. zrobiłam teraz holter. mam wynik który mnie niepokoji a do lekarza mam za tydzien. Proszę o opinie odnośnie wyników. CZAS ZAPISU 23:50 GODZ, ŚREDNIA CZĘSTOTLIWOSĆ WYTMU 53 BPM, MINIMALNY HR WYNOSI 32 BPM W 04:52 I MAKSYMALNY HR 141 BPM W 09:08. ZNALEZIONO 20 PAUZ(S) >2.0 SEK. CAŁKOWITA LICZBA VE WYNOSI 106 ORAZ 3BIGEMINI I 1TR

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę że może być konieczne w szczepienie stymulatora