Prośba o opis RTG kręgosłupa szyjnego
Witam czy mogę prosić o opis zdjęcia. Mam mrowienie w palcach IV i V lewej reki o oto moje RTG kręgosłupa szyjnego. Czy wszystko ok? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96ee93adcc73c613.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a52fe5500f4f937f.html

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym
Witam,
ma Pani odprostowaną lordozę szyjną, jednak Pani dolegliwości wynikają najprawdopodobniej z neuropatii nerwu łokciowego. Konieczne jest badanie specjalistyczne u ortopedy i prawdopodobnie EMG.