Prośba o polecenie zabiegu na poprawę wyglądu skóry twarzy

Witam serdecznie, dużo ćwiczę, pracuje i nieregularnie sypiam. Mam 31 lat i zastanawiam się jaki zabieg na poprawę wyglądu skóry twarzy mogliby mi Panstwo polecić? Również na ujędrnienie skóry na brzuchu i pośladkach, mimo ćwiczeń i zdrowej diety, skóra po ciążach nie wróciła do swojej gęstośći sprzed ciąż. Dziękuje i pozdrawiam

Proszę udać się do gabinetu medycyny estetycznej - po konsultacji i diagnostyce zostaną Pani zalecone odpowiednie zabiegi - w zależności od Pani potrzeb ( zarówno na twarz jak i na ciało ).

Jest to problem większości osób uprawiających intensywnie sport. Dochodzi do szybszego metabolizmu kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze co powoduje jej szybsze starzenie. Proszę dobrze się nawadniać i koniecznie z lekarzem opracować program przeciwstarzeniowy. Na zabiegi na ciało polecam masaże, ale muszą być wykonywane codziennie min. 10 min. na sucho, szczotką do masażu na sucho. Efekty są bardzo dobre, ale nie pojawiają się szybko.

Odpowiedni dla Pani program zabiegów można dobrać dopiero po bezpośredniej konsultacji i analizie stanu skóry.
Tak ogólnie mówiąc, na twarz można rozważyć zabiegi złuszczające i nawilżające np Dermapen a na ciało procedury stymulujące produkcję włókien kolagenowych np Maximus.

Dzień dobry,

W celu ujędrnienia skóry na brzuchu polecam zabiegi z użyciem fal radiowych - zredukują nadmiar tkanki tłuszczowej i ujędrnią skórę, zwłaszcza po ciąży. Bardzo dobre rezultaty daje zabieg endermologii. Jest to zabieg obejmujący zwykle całe ciało, modeluje sylwetkę, ujędrnia, wyszczupla, redukuje cellulit.
W przypadku poprawy wyglądu skóry twarzy polecam zabiegi fotoodmładzania IPL - są nieinwazyjne, pobudzają syntezę kolagenu i elastyny - białek odpowiedzialnych za młody wygląd skóry, przynoszą widoczne i długotrwale rezultaty. Warto również zastanowić się nad mezoterapią mikroigłową lub igłową.