Prośba o pomoc dietetyczną dla 34-latki, która waży 110 kg przy 174 cm wzrostu

Witam mama na imię Malgorzata mam 34lata i potrzebuje waszej pomocy . wazę - 110kg a wzrost- 1,74cm . śniadania nie jem w ogóle o godzinie 11:00 jem sucha bułkę obiadu nie jem i kolacji tez . Ale jem za to chipsy i popijam coca cola lub jakąś orezada,pomoście mi nie wiem co mam jeść

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę zgłosić sie do lekarza rejonowego i poprosić o skierowanie do poradni dietetycznej. Bezpłatną pomoc uzyska Pani w placówkach które mają podpisany kontrakt z NFZ ( Warszawa Instytut Żywności i Żywienia).

Pozdrawiam serdecznie