Prośba o pomoc w interpretacji wyników badań CMV, IGG i IGM

Witam, proszę o pomoc w interpretacji wyników badań CMV IGG i IGM i ich dalszych konsekwencjach. W 21 tyg. ciąży miałam wykonane badanie CMV IGG -0,4 (-) oraz CMV IGM- 1,17( ), po 5 dniach wykonałam awidność igg, której nie określono z uwagi na brak przeciwciał IGG. Po 3 tyg (24 tyg ciąży) powtórzyłam badania CMV IGG - 0,2 (-) CMV IGM - 1,25 ( ). 5 lat temu robiąc te badania miała CMV igg 11,2 ( ) CMV igm (-). Jak mam interpretować te wyniki i co oznaczają one dla mojego dziecka?

Po pierwsze dziwię się, że tak wielu ginekologów bezmyślnie zleca to badanie. Przybycie tej infekcji nie daje odporności trwałej. Po co to zamieszanie? Po drugie nie ma leków na CMV. Istnieje TYLKO profilaktyka pierwotna.