Prośba o pomoc w interpretacji wyników badań hormonalnych

Witam, Od roku mam nieregularne miesiączki, pojawiają się co 2, 3 miesiące. Ciążę wykluczyłam, ostatnia miesiączka była 27.06, potem 9.09 pojawiło się niewielkie plamienie. Byłam u ginekologa i dostałam skierowanie na badania hormonalne. Estradiol: 31 pg/ml FSH 7,69 mlU/ml LH 11,27 mlU/ml Progesteron 0,56ng/ml Proszę o pomoc w interpretacji tych wyników. Nie wiem w jakim dniu cyklu jestem, gdyż ostatnia miesiączka była dawno, a nie mam żadnych zmian świadczących o owulacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.