Prośba o pomoc w interpretacji wyników immunochemii

Proszę o pomoc w interpretacji wyników immunochemi Tsh 3,330 ( 0,4 -4), FT 3 3,81 (1,8 - 4,2) Ft4 0,92 ( 0,89 - 1,76). Mam 24 lata, stresującą pracę, ostatnio jestem bez formy, cienkie włosy paznokcie jak pergamin, częste wypróżnianie ( nawet do 3 raz dziennie), i problem z przybraniem na wadze mam 1,64 i mimo wysokokalorycznej diety waga nie chce drgnąć z poziomo 44 kg od kilku miesięcy. Wyniki niby są w normie, ale czytałam, że taki poziom tsh dla kobiety w moim wieku nie jest właściwy

Witam.
Wyniki badań w normie z małym wyjątkiem.
U kobiet PLANUJĄCYCH CIĄŻĘ lub BĘDĄCYCH W CIĄŻY zaleca się aby TSH było poniżej 2.5.
Pani dolegliwości nie wynikają z choroby tarczycy. Mogą być spowodowane stresem, przemęczeniem lub innymi przyczynami (niedokrwistością, zaburzeniami wchłaniania itd.) co wymaga wyjaśnienia.

Przy takich problemach jelitowych może mieć Pani niedobory żywieniowe, co rzutuje na stan włosów, paznokci, samopoczucie psychiczne.
Ze względu na tak niską wagę i biegunki powinna Pani iść do lekarza i zrobić badania wykluczające lub potwierdzające celiakię (przeciwciała przeciwko transglutaminazie tkankowej, gastroskopia z wycinkiem z dwunastnicy).