Prośba o pomoc w interpretacji wyników toksoplazmozy

Witam prosze o pomoc w interpretacji wynikow toxoplazmozy odebralam wyniki IgG1128 i IgM0.230.Nie jestem w ciazy jakis czas temu objawy wystapily w pogorszeniu sie widzenia wprowadzono mi dwumiesieczna kuracje Rovamecyna po kuracj wynik obnizyl sie do IgG602 .Po miesiacu dostalam napady zawrotow glowy i straszny bol glowy wiec postanowilam zrobic ponownie wyniki IgG 1200 i IgM0.235 .Pytam czy moga byc to objawy wywolane toxoplazmoza moi lekarze sa bezsilni .Prosze o rade co zrobic

Tak. To może być toxo. Sugeruje dorobić awidnosc do igg. Będzie można to potem monitorować. Po rova sugeruje Biseptol może z czym połączony np Tinidazolem. Gdyby były nadal problemy sięgnął bym po zagraniczna Alinilię