Prośba o pomoc w odchudzaniu dla 18-latki

Chce schudnąć,ale nie wiem jak. Nie wiem co jesc a na dietetyka nie mam pieniędzy. Nie wiem tez jak rzucić słodycze co zrobic by schudnąć. Prosze pomóżcie mi !

Niestety umieściła Pani zbyt mało informacji aby możliwe było udzielenie rzeczowej informacji odnośnie tego w jaki sposób powinna Pani postępować aby pozbyć się kilogramów, które Pani przeszkadzają. Jeżeli potrzebuje Pani pomocy (oraz kwalifikuje się do niej ze względów medycznych) lekarz podstawowej opieki zdrowotnej może wystawić Pani skierowanie do poradni dietetycznej, wtedy leczenie będzie nieodpłatne. Jeżeli natomiast chciałabym Pani uzyskać pomoc za pośrednicwtem tego rodzaju portalu powinna Pani podać swoją masę, wzrost (najlepiej także obwód talii i bioder) oraz opisać swoje nawyki żywieniowe. Bez tych informacji udzielenie porady jest praktycznie niemożliwe. Podstawowe informacjie odnośnie odchudzania znajdzie Pani tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/diety-odchudzajace