Prośba o poradę po kilku spotkaniach z chłopakiem

Jestem urodziwa , uśmiechnięta i sympatyczna dziewczyna, poznałam chłopaka i po kilku spotkaniach on stwierdził że potrzebuje więcej czasu i że on nie wie że mu zależy. Dziwne to dla mnie. O co może mu chodzić? Dać sobie z nim spokój czy jeszcze nie?

Dzień Dobry,
Dobre pytanie : o co tu chodzi ? To pytanie jest do chłopaka. zachęcam Panią do otwartej rozmowy z nim. Inaczej tylko możemy domyślać się :).... i snuć fantazje. Odwagi.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Dzień dobry!

Nie każdych dwoje ludzi, którzy w jakimś momencie życia spotkali się, muszą mieć ochotę na pogłębienie tej znajomości. Z pewnością jest Pani bardzo atrakcyjną i ciekawą, budzącą sympatię dziewczyną. Czy to oznacza jednak, że mogłaby Pani "rozkochać" w sobie każdego mężczyznę? Z pewnością nie - z wielu powodów. Być może nie jest Pani "w jego typie"? Być może nie ma między Wami "chemii" i możecie być jedynie znajomymi? Być może chłopak w ogóle nie jest w tej chwili zainteresowany żadnym związkiem? Czego Pani od niego oczekuje i co Panią martwi?

Pozdrawiam!

Proszę Pani,
Ludzie różnią się między sobą również sposobem zbliżania się do innych. Niektóre osoby przeżywają jednocześnie pragnienie zbliżania się i równocześnie obawę. Gdyby tak było w tym przypadku, to potrzeba wrażliwości i dostrojenia się do "tempa zbliżania się" drugiej osoby.

serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski