Prośba o przetłumaczenie wyników ostatniej gastroskopii u mamy operowanej na raka żołądka

Witam, w 2000 r. mama była operowana na raka żołądka (Ca ventriculi C.16-resectio ventriculi feretotalis Hofmaister-Finstere. Drainge cavi peritonei) Proszę o przetłumaczenie wyników ostatniej gastroskopii i ew. wskazówki co do postępowania: Anastomostitis chronica cum dysplasia epitheli partim maioris gradus. W miejscu zespolenia pojedyncze ogniska metaplazji z których pobrano wycinki.

- oznacza
Przewlekłe zapalenie zespolenia żołądkowo-jelitowego z dysplazją (zaburzeniem różnicowania komórkowego) nabłonka częściowo stopnia dużego
W miejscu zespolenia pojedyncze ogniska metaplazji z których pobrano wycinki.
- oznacza w miejscu zespolenia żołądkowo-jelitowego zaburzenie przemiany komórek co może być wstępnym etapem nowotworzenia, wymaga to częstej obserwacji