Prośba o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego

kanal-skape,brunatne. jama-sredniogrube,srednio obfite,brunatne Wyskrobiny;1354392-kanal;Fragmenta endocervicis. 1354393-jama;Fragmenta epithelii,endocervicis et endometrii dyshormonotici. Prosze o przetłumaczenie tych wyników hist-pat?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik opisuje prawidłowe struktury m.in. nabłonek kanału szyjki macicy i elementy błony śluzowej jamy macicy. Należy zgłosić się z wynikiem do lekarza prowadzącego.