Prośba o przetłumaczenie wyniku wycinków pobranych podczas gastroskopii

Jeżeli to możliwe prosiłabym o przetłumaczenie mojego wyniku wycinków pobranych podczas gastroskopii: TRZON - Gastritis chrinica /+/ cum focis parvis lymphoplasiae. ANTRUM + KĄT - Gastritis chronica /+/ cum hyperplasia foveolari, cum metaplasia intestinali /+/. W obu przypadka w barwieniu Warthin-Starry nie stwierdza się bakterii odpowiadających Helicobacter pylori." Wizytę lekarską wyznaczoną mam dopiero na 08.12.2015r. Czy mam się niepokoić tym wynikiem? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Jak sądze może Pani spokojnie poczekać do wizyty u lekarza. Wyniki badania wycinków muszą być interpretowane w łączności z objawami u pacjenta oraz obrazem endoskopowym.