Prośba o przetłumaczenie wyniku z badania histopatologicznego

witam! Mam 28 lat.Mój wynik z badania histopatologicznego. I nie dokładnie go rozumiem. Wyskrobiny 1418294 jama-HYPERPLASIA EDOMETRII GLANDULARIS SIMPLEX. Oraz że niektóre cewki gruczołowe wykazują cechy atypii. proszę o przetłumaczenie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik oznacza: Rozrost prosty, gruczołowy błony śluzowej macicy. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.