Prośba o wyjaśnienie opisu badania USG po poronieniu w 11. tygodniu ciąży

Witam, bardzo proszę o wyjaśnienie opisu badanie USG. Dodam, że poroniłam w 11 tyg. ciąży i miałam łyżeczkowanie macicy. Opis badania: Trzon macicy niejednorodny 34 mm. Mały mięśniak i obszar o niejednorodnej echogenności w prawym rogu ok. 20 mm. Endometrium 5 mm. Zat. Douglasa wolna.

Witam,
z opisu USG wynika iż w jamie macicy znajduje się mały mięśniak.
Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem ginekologiem, aby ustalić dalsze postępowanie - być może przed kolejną ciążą należałoby go usunąć.

Pozdrawiam