Prośba o wyjaśnienie wyników rezonasu magnetycznego i kolonoskopii

Co oznacza MRI-okrezne pogrubienie scian jelita na pograniczu esiczo-odbytniczym o grubosci 10mm.Przedodbytniczo po stronie lewej,w okol. zachylka Douglasa lite ognisko o wym.16x14mm o niejednorodnym sygnale,ktory w czesci najpewniej odpowiada produktom rozpadu hemoglobiny.W sasiedztwie zmiany widoczny bliznowaty odczyn desmoplastyczny. Kolonoskopia wykazala obecnosc inflamed tubular adenoma with low grade dysplasia and granulation tissue ( polip ok.1cm na wysokosci 8cm w odbytnicy).Dziekuje !

Witam serdecznie. Oba badania wnoszą na temat obecności zapalnego gruczolaka cewkowego o niskim typie zróżnicowania. Z racji braku innych informacji sugerowałabym udać się z wynikiem do lekarza kierującego.