Prośba o wyjaśnienie wyniku badań prenatalnych

Dzień Dobry byłam dzis na badaniach prenetalnych i jest wszystko wporządku . Tylko nie wiem co odzacza to : Ryzyko wyjściowe trisomi 21 1: 1 333 ? Indywidualna wartość ryzyka trisomii 21 1: 10 235 ? Proszę o odpowiedz :) Z Góry dziękuje :)

Lek. Tomasz Budlewski

wynik dobry. ryzyko urodzenia dziecka z zespołem Downa bardzo małe jak 1 do 10235, ryzyko nizsze niz wyjściowe.