Prośba o wyjaśnienie wyniku badań prenatalnych w 29. tygodniu

Witam. Proszę o wyjasnienie wyniku badan prenatalnych w 29 tyg. Wszystkie parametry plodu wporzadku, procz: Zmniejszonej ilości wod płodowych (AFI 7.9cm), wzrostu PI w MCA (2,70) co może wskazywać na anemie plodu i przekroczonym wskazniku mózgowo pępowinowym (3,29). Lekarz kazal mi się nie martwic,dużo pic i kontrolować to na wizytach ale nic mi nie wyjasnil. Czy taki wynik jest grozny dla zycia i zdrowia dziecka? Dodam ze dziecko ulozone jest pośladkowo.

Piotr Pilarski

Wyniki nie budzą niepokoju. Proszę zachować spokój i stosować się do zaleceń lekarzy.

Pozdrawiam.