Prośba o wyjaśnienie wyniku TK jamy brzusznej i miednicy po zabiegu przezcewkowej elektroresekcji guzów pęcherza moczowego

Proszę o wyjaśnienie otrzymanego wyniku TK j.brzusznej i miednicy .Chcę tu nadmienić iż jestem po zabiegu przezcewkowej elektroresekcji guzów pęcherza moczowego z wynikiem histopatologii; naciekający rak urotelialny G2 ,nowotwór nacieka ogniskowo warstwę podnabłonkową. Prawidłowa warstwa mięśniowa właściwa. A wynik TK -drobna torbiel wewnątrzkoronowa nerki lewej na wysokości kielicha środkowego tej nerki do 6mm.W trzonie macicy przy ujściu jajowodu prawego drobne ognisko hypodensji do 5mm,

Nie wydaje się ,żeby ten wynik miał jakiś niepokojący związek z przebytym rakiem pecherza moczowego, tym niemniej proponuje zgłosic się do lekarza, który na to badanie kierował.