Prośba o zinterpretowanie wyniku badania histopatologicznego u 69-latka

Witam mam prośbę o zinterpretowanie wyniku badania histopatologicznego: opis makroskopowym fragment tkankowy o wymiarach 4*3*1cm, na przekroju biała lita zmiana o wymiarach 2,5*2*1cm; opis mikroskopowy węzeł chłonny z cechami odczynowego rozrostu(CD20 , CD3 , CD23 w FDC grudek chłonnych, Bcl2 ,BCl6 w centrach grudek chłonnych, Ki67 w centrachgrudek chłonnych, cyklina D1). Mam problem ze zrozumieniem danego opisu, dotyczy on badania mojego 69 letniego taty. Z gory dziękuje za pomoc

W tym przypadku niemożliwe jest dokonanie interpretacji opisu