Prośba o zinterpretowanie wyniku dotyczącego tarczycy

Dzień dobry, bardzo proszę o zinterpretowanie mojego wyniku dot. Tarczycy: FT4 nad TSH FREE T4 15.6pmol/L, TSH 2.65mU/L,ANTI-TPO 251U/ml . Dodam, że ty je w brzuch, rozwolnienie 6tyg, marzę, problem z pamięcią i koncentracją, serce przyspiesza,mroczki w oczach, przedłużony cykl menstruacji, zawroty głowy, senność, zmęczenie, wstręt do otoczenia itp. Hanka z Uk

Piotr Pilarski

Poziom hormonów jest prawidłowy. Aby zinterpretować wynik anty TPO należy znać normy panujące w laboratorium w którym robiła Pani badanie.

Pozdrawiam.