Prostopadłe ósemki na pantomogramie

Dzień dobry. Po wykonaniu pantomogramu okazało się, że wszystkie cztery ósemki mam położone prostopadle. Stomatolog zalecil mi usunięcie chirurgiczne wszystkich. Stąd pytanie czy są jakieś inne opcje? I czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu np. bardzo wysoka temperatura na dworze?

Oczywiście można po przeanalizowaniu zgryzu, położenia pozostałych zębów rozważyć inne rozwiązanie np. wyprostowanie dolnych ósemek w kości techniką Bach aparatem ortopedycznym. Pozdrawiam