Prostowanie rąk i nóg przez 4-miesięczne niemowlę

Witam. Od ok 2tygodni zauwazylam u mojej 4miesiecznej corki, ze podnosi oraz prostuje nozki i rece i chwile nim potrzasa jak by miala drgawki, jak by jej bylo zimno. Robi to kilka razy dziennie. Prosze mi napisac co to moze byc

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to nic groźnego, jednak dla pewności radziłabym pokazać dziecko pediatrze.(może Pani także spróbować nagrać to zachowanie dziecka, ponieważ na wizycie pewnie ciężko będzie trafić w ten moment)
Pozdrawiam