Proszę o analizę wyników badań toksoplazmozy

Witam.. Bąrdzo proszę o interpretację wyników toxo IgG 277.40 pozytywny, toxo IgM 0,26 negatywny... Różyczka IgG 213.20 pozytywny, różyczka IgM 0,28 negatywny.. Jestem w 11 tyg ciąży. Mam 35 lat.. Czy jestem chora?

Lek. Tomasz Budlewski

igg świadczą o dawniejszym kontakcie z drobnoustrojem. ew można sprawdzić awidność aby poznać „wiek” przeciwciał- czy powstały w ostanim czasie czy dawniej