Proszę o analizę wyników krwi

Witam. Niepokoją mnie moje wyniki krwi : Leukocyty 20,21 tys/µl /4,0 do10,0/ Płytki krwi 446 tys/µl /150 do400/ Neutrofile 15,02 tys/µl /2,00 do7,00 / Limfocyty 4,27 tys/µl /1,00do3,00/ Eozynofile 0,70 % /1,0 do6,0/ Cała reszta OK badanie moczu OK Dodam tylko ze kilka lat temu mialam rowniez leukocytoze i nadplytkowosc... O czym moga swiadczyc takie wyniki ? Ps. czuje sie dobrze, nie chudne, nie mam zadnych potow nocnych... Pozdrawiam

Szanowna Pani, taka morfologia może występować w infekcjach bądź chorobach rozrostowych, proszę udać się do lekarza rodzinnego, wymagana jest dalsza diagnostyka