Proszę o inerpretację wyników 30-latka

Witam, proszę o interpretację. Kał badanie ogólne i ocena resztek pokarmowych (A23) Badanie makroskopowe Barwa jasno brązowa brązowa Elementy widoczne makroskopowo brak Erytrocyty nieobecne Leukocyty nieobecne Komórki drożdży brak Bakterie liczne Śluz nieliczne Włókna mięsne nieobecne Krople tłuszczu nieobecne Ziarna skrobi obecne pH kału 5,0 6,5 — 7,5 Resztki pokarmowe poch. roślinnego liczne Wynik może mieć wpływ na znaczną utratę masy ciała, ewentualnie alergie pokarmową? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ten wynik oraz wyniki innych badań z internistą.