Proszę o interpretację badania MR 55-latki

prosz,e o interpretację badania MR kobiety 55 lat : drobna, pozioma szczelina w trzonie łąkotki przyśrodkowej nieprzerywająca jej powierzchni stawowej. Łąkotka boczna bez cech uszkodzenia. Ciągłość apartu wiązadłowego kolana jest zachowana. Zwiększona ilość płynu w stawie kolanowym. ścieńczenie chrząstki rzepki bez wyraźnych ubytków. Widoczne są ubytki chrząstki w przedziale przyśrodkowym stawu udowo piszczelowego. W kłykciu przyśrodkowym kości piszczelowej obszar obrzęku szpiku. Sygnał ciała tłuszczowego Hoffy jest prawidłowy. Staw piszczelowo strzałkowy bliższy i struktury kąta tylno bocznego prawidłowe. Drobny obszar podwyższonego sygnału w sąsiedztwie przyczepu więzadła PCL w kości piszczelowej odpowiadający torbieli. Bez inych nieprawidłowości.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. z jakiego powodu było wykonywane to badanie? Czy wystepował uraz w tym stawie?