Proszę o interpretację moich wyników badań krwi.

Witam serdecznie. Mam 27 lat, jestem mężczyzną, ostatnio robiłem badania krwi oraz moczu, jednak zupełnie nie orientuję się w podanych mi wynikach. Proszę o interpretację moich badań i czy powinienem na coś szczególnie zwrócić uwagę. Z góry dziękuję i pozdrawiam. WBC - 7.5 LYM - 1.9 MON -0.2 GRA - 70.2 LYM - 1.9 MON - 0.2 GRA - 5.4 RBC - 5.70 HGB - 17.2 HCT - 52.2 MCV - 91 MCH - 30.2 MCHC - 33.0 RDW - 12.8 PLT - 207 PDW - 16.0 MPV - 7.4 PCT - 0.2 GLUKOZA PAP - 80 mg/dl BIAŁKO C-REAKTYWNE (CRP) - 1mg/l.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wszystkie Pana wyniki są w normie. Zarówno morfologia w zakresie wszystkich elementów krwi - krwinek czerwonych, białych, płytek, rozmaz krwi - jak i poziom glukozy oraz białko C-reaktywne (CRP - wskaźnik stanu zapalnego). Żaden parametr nie wykracza poza zakres normy.