Proszę o interpretację moich wyników badania serca

Bardzo proszę o interpretację wyników. Razem zarejestrowano 97156 pobudzen w tym 0% komorowych, 0.27% nadkomorowych, 0% stymulowanych. Ektopia komorowa Razem 0 20% wczesne/późne 0 Razem sekwencji 0 Pobudzen w sekwencjach 0 Ektopia nadkomorowa Razem 266 Pojedyncze 98 Pary 84 Razem sekwencji 0 Pobidzen w sekwencjach 0 Zmiennosc RR 255 ms pNN50 27.30% RMSSD 65ms Bezwzglesne ST Obniżenie ***** Uniesienie 1,12 mm W ciągu doby rytm zatokowy o śr. częstości 71/min Minimalne 38/min Maksymalne 183/min Zaburzony poj. Exv do 0/ dobe Oraz poj. ExSV do 98/ dobę. Pauz, złożonych zaburzeń rytmu oraz zmiennych obnizen odc. ST nie obserwowano. Dziękuję i pozdrawiam

Interpretacja badań zawsze powinna odbywać się w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta po jego zbadaniu i zebraniu wywiadu. Podany opis wskazuje na obecność zaburzeń rytmu serca, proponuje użyte u kardiologa, który zlecił badanie. Pozdrawiam.