Proszę o interpretację opisu zdjęcia RTG osoby palącej

Witam siostra 24 lata palaca.od ok 3 miesiecy dusznosci ,zawroty glowy,wymioty.Duza utrata wagi ok 20 kg w ok 1,5 mies . Odebrala wyniki z rtg Nie regiralne poszezenie wneki lewej. Cienie nie poszezone,serce w normie. Bardzo sie boje co to moze oznaczac bo co sie noe czyta to nowotwor.Na wizyte jest umowiona. Bardzo prosze napisac czy to musi oznaczac najgorsze. I jakie sa rokowania .

Szanowna Pani, przyczyn poszerzenia wnęki płuca jest wiele, m.in. powiększone węzły chłonne bądź guz. Bez dodatkowych badań jak TK klatki piersiowej nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Proszę uzbroić się w cierpliwość i zaufać lekarzom.